Pogledaj jedan post
Old 07.07.2017., 01:25   #61
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Nalazim se u vrlo komičnoj situaciji, djevojka od 21 godinu zaljubila se u mene koji ima 23 godine više od nje. Izgledam deset godina mlađi i to mi predstavlja problem, žene koje me privlače uglavnom misle da sam mlađi od njih, dok ove u dvadesetim ostanu šokirane kada saznaju moje godine.

Takav je slučaj i sa dotičnom, sretnem je svaki dan na njenom radnom mjestu u marketu, prije tri mjeseca primijetio sam da je kolegice zezaju bacajući pogled prema meni. Odmah mi je bilo jasno što se događa.

Postalo mi je neugodno dolaziti na to mjesto, jer me motre sve uposlenice i putem radio veze namještaju da mala kao slučajno dodje na blagajnu.

Sve sam to muški trpio i pravio se da ne primjecujem, međutim počela je otvoreno i upadljivo ponašati se, tako da izaziva smijeh kod kolegica ali i mene,.Da, počeo sam se smješkati kada udjem u taj market.

Prošli tjedan je izjurila iz marketa sustigla me, prošla par metara, naglo se okrenula i ponovo projurila pored mene, pogledavši me duboko u oči. Do tada sam je viđao u radnoj uniformi, no sada je ispred mene prošlo prekrasno seksi stvorenje u poderanom dzinsu, golih ramena sa tetovažom na jednoj nadlaktici. Paf ostao sam skamenjen, prošla je da mi se pokaže , od tog trenutka u meni je buknuo požar.

Pokušao sam komunicirati direktno i online, pobjegne. Preko druge kolegice zamolim da stane, ne poznaje me, žao mi što će se šokirati i razočarati. Pošaljem poruku, navedem je da me istraži na netu. Sinoć kolegicama pokazuje nešto na mob, čujem svoje godine, zanimanje, i vidim šokirana lica.

Međutim par minuta poslije opet iste igre na blagajni.

Pošaljem poruku, predstavim se i objasnim situaciju. Nemam pojma kako će reagirati, svabica je, drugi mentalitet, i poprilicno je stidna.

Što bi vi na mome mjestu? Oprezan sam nakon prošlogodišnjeg ljubavnog brodoloma. Ali osjećam uzbuđenje

Pozdrav!
Inače ne pišem po Forumu (osim po svojoj temi - evo ti link: https://www.forum.hr/showthread.php?t=994897).
Ovo mi se učinilo zgodno, jer me nekako podsjeća na mene.

Prvo da ti kažem ukratko o sebi (da znaš o čemu pričam)...
Imam 31 godinu, sina od 3 godine, a žena mi je umrla prije 2,5 godine.
Nakon dugog procesa "rehabilitacije" odlučio sam da želim krenuti dalje.
Bilo je par cura s kojima sam se dopisivao, nekima sam se svidio (ali one meni ne), itd.
Isto tako, par cura koje su se meni svidjele nisu me doživljavale.
Razlog? Ne izgled, ne posao... Nego dijete, i tragovi moje prošlosti (udovac).
To je odbilo mnoge mlade cure koje se ipak još uvijek traže i gledaju da nađu nekog tko je potpuno SOLO.
Ja nisam taj!

Gle...
Bit' ću iskren - Savjet ne postoji!
Točnije, postoji... Ali, obično je riječ o nekom univerzalnom savjetu. A, svaka osoba i svaka situacija je individua za sebe.
Ti, i samo TI ćeš najbolje znati što s tom curom.
OK, mlada je!
I što onda?

Evo ti moj primjer...
Jako mi se svidjela jedna žena od 42 godine, bila je samohrana majka.
Godine nisu bile bitne.
Ali, njezino ponašanje je bilo nalik na curu od 15 godina!

S druge strane, JA sam se jako svidio jednoj curi od 22 godine.
Ona je bila cura "na mjestu", jako zrela, odgovorna, sjajna cura...
I bila je luda za mnom!
ALI, ja nisam bio lud za njom! I tako je to završilo!

Hoću ti reći da sam procijeniš kako stvari stoje.
Pokušaj se uključit u njenu igru, svojim ponašanjem "smanji" godine, a opet - Zadrži ozbiljnost i zrelost koje su ti godine donijele - Jer, vjerojatno je to dio onoga što se njoj sviđa!

Ja sam i sada LUD za curom koja mi je fizioterapeut...
Mjesecima sam kod nje na terapiji.
Znam da joj se sviđam, a ona se meni sviđa kao nijedna prije (nek' mi pokojna žena oprosti na ovome).
Međutim, napravio sam grešku pa sam je prvo dodao na Instagram (gdje je vidjela slike mene i sina i sve krivo protumačila - mislila je da sam oženjen). I danas smo razgovarali - Vidim da me simpatizira, i da se "lomi" oko toga što je odbila moj poziv da odemo na piće... Ali, te simpatije koje ima prema meni ipak nisu dovoljne da ona prelomi činjenicu da imam dijete (jbg, cura ima 20 godina - cijeli život je pred njom).

A, ja je sanjam... I ne mogu prestat mislit na nju!

Evo ti za kraj jedan stih (koji bi mogao i njoj reći )
"Nešto sam načuo da sutra možda ne postoji,
pa bolje da odmah probamo sve"

Sretno
Patrick_Jane is offline  
Odgovori s citatom