Pogledaj jedan post
Old 22.10.2010., 10:09   #22
Quote:
Loreen77 kaže: Pogledaj post
Naravno da si pomogla, upravo je taj osjećaj da u nisi sam ono sto pomaze. Hvala ti
Iznenaduje me sto kazete Biba i Matrix, da ne pijete vitamine i jedete sve? Ja sam to nekako uzela pod obavezno, nije samo pitanje Swanka nego mi je i neurologinja odmah nakon postavljanja dijagnoze preporučila promjenu prehrane, a za vitamine me na svakoj kontroli podsjeca da ne zaboravim i ne prestanem piti. Jeste li primijetili neku promjenu kad ste prestali uzimati vitamine i to?
Meni je kao i kod Celemar, nekako imam osjecaj da barem nesto radim po pitanju bolesti, posto ne pijem lijekove.
ja sam isto tako pri samom postavljanju diajgnoze pazila na sve i svašta: ne ići stepenicama, piti sve moguće pripravke koji se reklamiraju...na sev sam pazila...dok moj maleni mozak nije shvatio da trebam upoznati granice svojih mogućnosti i idem prema tome. Pa nama se ne savjetuje sunce: a meni paše do iznemoglosti...pa se ja po ljeti pržim...ova zima mene ubija...
U čemu je stvar, ja sam isto tako na početku bila sva isprepadana, ali na svu sreću imam takav tijek bolesti da defakto nisam ni ne kužim da mi je uopće nešto: živim onako kako bih živjela i bez ms....znači, ne pridajem joj pozornost, pomirila sam se sa svime...samo što je? ja imam dijagnozu od99', edss 0, nemam nikakve simptome niti oštećenja, znači ipak treba vremena da se sve to prožvače: nije to jednostavno...
biba01 is offline  
Odgovori s citatom