Pogledaj jedan post
Old 10.05.2007., 11:51   #9
nažalost moram malo oživjeti ovu temu,

pa ako netko zna odgovor, bila bih zahvalna...

Nažalost, moj otac prije nekoliko mjeseci doživljava srčani udar, te se usmjerava u KB Dubravu gdje mu ugrađuju 2 stenta, i naručuju ga za 2 mjeseca neka dođe ponovno kako bi mu ugradili još 2 ili 3....

U međuvremenu kada čeka da prođu dva mjeseca, od sve siline lijekova koje mora uzimati kao srčani bolesnik, negdje se pojavljuje unutarnje krvarenje, opet je hospitaliziran, da bi se otkrilo da je krvarenje na želucu....Ostaje čak tri tjedna u bolnici.... Na svu sreću oporavlja se i uz još neke manje probleme
dočekuje da odlazi u KB Dubravu na novu koronarografiju i ugradnju stentova...
Međutim, prilikom koronarografije doktor utvrđuje da mu je i jedan stent od prošli puta već začepljen i da su žile u prelošem stanju da bi mogli ugraditi stentove (mrežice koje drže žilu raširenom..) te da je potrebna operacija i ugradnja premosnice...

Molim nekoga da mi odgovori ako zna..
Koliko dugo se čeka na takve operacije?
Gdje se izvode?
Koliki je njihov rizik?
Da li je to onda kada ti uzimaju žilu iz noge pa ti njome naprave premosnicu?
Da li netko zna cijenu takve operacije u Magdaleni? Da li se te operacije izvode u Magdaleni i preko HZZO-a?
Konkretno koliko se čeka kod dr. Biočina na tu operaciju?

Ako netko slučajno ima bilo kakve informacije bila bih vrlo zahvalna, jer eto, ne znamo se kome obratiti, ne znamo što učiniti, ne moram ni reči da je moj otac u nekom čudnom raspoloženju, jer on je do prije nekoliko mjeseci bio zdrav čovjek, i uz to je i vrlo mlad- ima tek 55 godina!!!

Hvala unaprijed!
morenza is offline  
Odgovori s citatom