Pogledaj jedan post
Old 09.08.2008., 19:23   #2
Mene od svega što si napisao čudi da nijednom tvom frendu ne fali mazenje, poljubci, ljubav... jer upoznam dosta dečki koji su, makar jebu, usamljeni i htjeli bi voljeti, tko uostalom ne bi..
Quote:
Kada zene ocekuju da muskarci obavljaju i "zenske poslove" da li onda zene same sebe ucine bespotrebnima ?
Da, zene na taj način čine same sebe nepotrebnima, šovinističkim patrijarhalnim guzicama i maminim sinovima. Fala bogu.
Meni prije pada na pamet da je to tranzitno razdoblje u kojem se uloga muškarca i žene mijenja, stoga na stara mjesta nije došlo ništa novo, a to bi bilo nešto pravo i sve manji utjecaj dosadasnjih uloga

Čini mi se da su te uloge i dobre u tu ruku što odrzavaju neku napetost u odnosu, makar mozda u negativnom smislu, ako sad se gube uloge, ima manje napetosti.. što ne znaci da je ne bi trebala zamijeniti manje primitivna napetost..

Drugim rijecima, cini mi se da si htio napisati da sad kad muskarci ne ovise o zenama, ih dozivljavaju više zdravo za gotovo, ali nije se žena sjebala napustanjem starih uloga, nego je krenula u nešto novo i zdravije, samo ce trebat dosta da se stvari promijene. A nepotrebne nikad necemo biti jer svako ljudsko biće treba ljubav, kakva je to uostalom glupa teorija.
Matilda_ is offline  
Odgovori s citatom