Tema: Prevara
Pogledaj jedan post
Old 25.09.2006., 19:43   #40
Quote:
Bila boja kaže:
Možda sam tradicionalista i stara konzerva, ali nisam zla i cinična.
Namjerno sam citirala tvoj zadnji pasus u kojem govoriš o vašoj zajedničkoj viziji budućnosti i starosti i otuda moj komentar da vam želim sreću da u tome uspijete.
Ok, mozda sam bio malo preosetljiv.

Quote:
Ti si u inicijalnom postu (ako se ne varam) upotrijebio izraz "jebati" pa sam ga sada samo preslikala. Vidiš, ako ja imam partnera kojeg volim i sa njim imam super sex (a ti si to rekao i za vas dvoje), dakle ako smo maksimalno otvoreni za sve moguće "igre i igrice" u krevetu, onda ja ne shvaćam što to tebi pruža neka druga žena, a ne može ti pružiti žena koju voliš i sa kojom imaš dobar sex (isto vrijedi i za nju).
Prvobitni post je bio drugacije formulisan ali je moderatorica (cats) zahtevala preciznu definiciju te otuda i to "jebati".
Iako ja moju zenu volim i imam dobar sex sa njom, ponekad mi se desi da se zaljubim i u neku drugu i onda pozelim da vodim ljubav sa njom, da produbim taj odnos i ne uvidjam zbog cega bih pravio prepreku sebi i toj drugoj osobi. Naravno ovo je sve pojednostavljeno - bitna je ljubav a ne toliko i sex, bitno je i ne povrediti stalnu partnericu i tu novu osobu, a ni sebe. Bitno je kada, sa kime, kako i koliko. Uvek ima dosta toga da se nauci.
Na pitanje zasto, mogu samo da odgovorim time da osecam da je to za mene (a moja partnerica kaze isto) ispravno i dobro.
Uostalom iako su ti spageti najmilije jelo ipak ne jedes stalno samo njih...
Svako od nas ima nesto sto drugi nema. Razmeniti to, pa i putem sexa mi se ne cini grozno.

Quote:
Moje "lažno moraliziranje" nije lažno utoliko što ja po tim principima živim i ne smatram se zbog toga nesretnom osobom. Ja svog partnera ne varam, a sada ovdje prodajem neki lažni moral prodavajući priče o tome kako je to sramotno.
Kao što ti imaš pravo promicati staze koje si ti utabao sa svojom partnericom, tako imam na to pravo i ja.
A da li će tvoja kula u vazduhu preživjeti sve godine koje su pred vama, to ćeš vidjeti na kraju.
Peace.


PS
Evo konacno i u anketi idealisti i moralni prevladase prevarante.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom