Pogledaj jedan post
Old 10.04.2008., 22:50   #14
Quote:
maple leaf rag kaže: Pogledaj post
Evo ja mogu rec da sam se izlijecio od strasnih panicnih ataka koje su trajale dosta dugo uza sve ali doslovno sve moguce i nemoguce psihosomatske simptome uz svakodnevno posjecivanje hitne(cesto i u 2,3 sata ujutro)
Mislim sto da vam recem,ludjacke aritmije po par sati,tresnja,trnjenje udova,tlak,napadi gusenja(sve u jednom napadu) etc etc...a kad nisam imao PA tresla me anxioznost,konstanti strah po cijele dane(tako sam ljeto proveo).Ja mogu reci da sam po prirodi jako osjetljiv i da mi fali(lo)samopouzdanja od malh nogu i sve sam trpio,sve u sebi pogotovo pred neznanim ljudima i mislim da je to uzrok ili jedan od uzroka sto su mi se javile(negdje tijelo mora izbacit to sve).Danas uopce ne razmisljam o njima i svaku neku "normalnu"nervozu uopce ne dozivljavam u smislu "evo sad ce me opet strefit napad"vec smatram to normalnim dijelom zivota.Moze se bez tableta to je sigurno iako nemam zaista nista protiv njih,dapace apaurin me zaista znao smirit(pio ga jedno 15-ak dana,AD nisam pio iako mi ih je psihic preporucio)Ja sam uvjerenja da to nije bolest vec stanje i mislim cak da me to uvjerenje izvuklo iz te situacije.Obavio naravno sve zive pretrage,zadnja bila magnetska glave,jos jednom ponavljam moje iskustvo govori da se uistinu moze izvuci iz ovoga paklenog stanja i ko nije imao PA zaista ne moze shvatiti kakvo je to bespomocno stanje u tom trenutku.
Svaka čast!

Samo mene nekad kad baci... nervoza kada je tjelo brzo a mozak spor... Nekakvo nezadovoljstvo, da li ću opet se vratit na staro ja.

Bio sam jednom donjeo odluku da neću više tragati za starim, već prihvatiti novo stanje. Ali ne mogu ovo prihvatiti i to me ubija i vraća na početak.

Ne mogu posjedovati misao i iznjeti je iz sebe i to me ubija kod aknksioznosti...

A da li si ti sad zadovoljan/na sa ovim stanjem?
__________________
Tamo gdje prestaje usporedba, počinje osobnost.
niknejm13 is offline  
Odgovori s citatom