Pogledaj jedan post
Old 04.11.2005., 12:38   #10
malo o Tele2 od stvarnog korisnika

Samo da malo umanjim iluzije o Tele2. Za razliku od mnogih koji ovdje pričaju praznu priču ja sam svakodnevno sudionik vrlo loše usluge Tele2. Nažalost, naavno jer kamo sreće za mene da je suprotno. Uzeo sam Tele2 ali i na svu sreću sam ostavio i T-Mobile. što se desilo od tada? I dalje najviše koristim T-Mobile jer Tele2 većinu stvari koje trebam nema...pritom ne mislim da prezahtevne usluge već na neke koje postoje odavno i na koje smo svi navikli. Također one sve predradnje izlazak iz Zagreba, pa roming pre komplicirano je NIJE JEDNOSTAVNO... I povrh svega toga nemoram dodatno napominjati da moji pozivi s Tele2 uglavnom se naplaćuju 1,39 kn, što i NIJE JEFTINO.
Ovo što Vipnet nudi je jelomično kopija Tele2, malo nepovoljnija ali opet kad uzmeš računati ispasti će te povoljnije jer Tele 2 nikad neće imati toliko korisnika kao Vip.
Svi oni koji Tele 2 shvaćaju kao nekakav bunt prema monopolu su ili samo klinci ili ljudi bez imalo mozga u glavi ili pomagači Tele2 jer moje iskustvo kao njihov korisnik je da su to isto neki drugi ljudi koji imaju svoju računicu da nam uzmu pare...a zaluđenost buntom koji oni sami potenciraju samo POVODLJIVE MANGUPE navode na glupe korake!!!!!
prk is offline  
Odgovori s citatom