Pogledaj jedan post
Old 05.12.2005., 17:21   #14
Quote:
samo_svoja kaže:
Nisam se iznervirala da se smirim

Mislim da je Anastazija imala te probleme (spominjala je to) i bit će lijepo kada stigne napisati nam svoja iskustva jer se izvukla iz tog pakla.


meni je o tome jako teško pisati. zapravo mi se i javilo par djevojaka na PM, ako bih im mogla pomoći, ali nisam im odgovorila - jednostavno mi je jako mučan sam spomen na to razdoblje mojeg života. Borba s bulimijom je trajala punih 10 godina, a barem kod mene je bila uvjetovana prije svega velikim prijezirom prema sebi. Istovremeno, bila je otpor prema odrastanju koje je mene sustiglo jako rano (financijski problemi i neimaština koja nas je zatekla kao obitelj dok sam bila u srednjoj školi). jednostavno, prejedajući se i ubijajući sebe u pojam nisam morala razmišljati o svemu ostalom što me je tištilo (a o čemu ne želim pričati na forumu).
To je tunel samoprijezira i mržnje prema sebi. Ono što me je izvuklo jest rješavanje onih drugih "gorih" problema, i veliki rad na sebi, posebice po pitanju učenja da zavolim sebe.

Ja se nisam obratila psihoterapeutu, ali voljela bih da jesam. Skratila bih se muke.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom