Pogledaj jedan post
Old 24.06.2009., 11:11   #93
Quote:
enigm@21 kaže: Pogledaj post
...radi se o roditeljima moje mame,njenoj sestri i mojoj mami koja nije baš pri sebi (malo poludila). Odvedene su iz stana u kojem zivimo mama i ja, oni zive u drugom gradu; sa sobom su uzeli i moju mamu. Stvaran razlog odvodjenja zivotinja je po njihovom taj da su zivotinje i ja krivi za psihicko stanje moje mame koja je na helexima. Sto nema veze s istinom. Vrijednost pasmine kao i macke je za bilo kog drugog osim mene ravna nuli, radi se o potpunim mjesancima. Molim vas pomognite jer necu moc sama ic u kucu uzet zivotinje,njih je cetvero a ja sam jedna. Vec sam pokusala i izbacili me van.
eto zasto policija "nema ovlasti da pomogne" i kazu da ide privatna tuzba, da si uzmes odvjetnika..

kaznenog djela zasigurno nema, a ako bi se i htjelo nesto nategnuti, pitanje je sto bi to bilo, s obzirom da kradja nije, mozda neko oduzimanje tudje pokretne stvari ako bismo psa/macku tretirali kao "stvar"..ma, sve je to iskreno bezveze..
inace, odnos srodstva je takav, da i ako bi se radilo o kaznenom djelu, ono se poduzima privatnom tuzbom..opet sama ili odvjetnik..

ili, uzmes odvjetnika i tuzbom trazis povrat zivotinja..

sorry, al' meni je ovo sve precudno..mislim ti medjusobni odnosi, bolest, svadja, odvodjenje psa, macke, mame..
i usput, ako hoces reci, koliko godina imas?
zuba is offline  
Odgovori s citatom