Pogledaj jedan post
Old 23.06.2012., 01:01   #95
Quote:
Trollkiller kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem. Jel index.hr udruga? Jel primao novce od Sorosa? Jel Feral Tribune udruga? Jel primao novac od Sorosa?
Oboje su tvrtke.

Quote:
I da, naravno da postoje donacije fizičkim osobama! Pa ne blefiraj. Pišeš o stvarima o kojima nemaš pojma.
Objasni nam onda postupak donacije fizičkoj osobi te kako se donacija knjiži u d.o.o.-u koji donira.

Quote:
Ti ne možeš već sutra pokrenuti stranicu tipa advance.hr jel nisi u stanju naštancati 50 tekstova dnevno , nisi u stanju prevoditi sa stranih jezika i tako iz dana u dana.
Naravno da mogu. I naravno da mogu naštancati toliko tekstova, jer već na prvu ruku znam pet ljudi koji bi radili na takvom nečemu. Kada bih još došao pitati na ovaj podforum, broj bi se vjerojatno utrostručio.

Quote:
Moja poanta, koju ti tragično nisi razumio iako si imao dovoljno vremena da 5 puta pročitaš, jest da advance imao produktivnost gotovo kao velike novinske kuće. Što zahtjeva resurse. Što zahtjeva vrijeme. Jesi sad shvatio ili ti se sve iznova mora crtati?
Koje resurse i koje vrijeme? Treba ti deset volontera koji će pisati/prevoditi članke. Ne znam što je to toliko jebeno nevjerojatno. Prije desetak godina sam radio za jedan glazbeni portal koji se bazirao upravo na ovom načinu rada - prije deset godina, kada je malo ljudi imalo internet. Da ne pričam danas, kada doslovno svatko ima internet.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline