Pogledaj jedan post
Old 27.08.2015., 10:13   #12
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ček, jel ti želiš da pop umjesto tebe obavi građansku dužnost? Hm.

Što pop može reć na to osim 'da, svaki građanin ima građansku dužnost prijavljivati lopove, ali mi se u to ne bi hteli mešati, jerbo nama kad na ispovijed dođe lopov i prizna svoja nedjela, mi to državnom laboratu ne smijemo ispovijedati'.

Drugom rječi, ak ti neko provali u kuću, ne zovi popa neg policiju.
Stoji zapisano:
Konačno je biskup progovorio o Ivanu, najvećem između rođenih od žene, koji se u mladosti svojoj opredijelio za pustinju, a Bog mu dao proročkoga dara. Propovijedajući Božji zakon svemu narodu, izrekao je oštru opomenu i galilejskomu kralju Herodu Antipi koji je doveo bratovu ženu sebi za priležnicu: Ne smiješ činiti preljuba! grmio je Prorokov glas u Herodovu dvorištu. Umjesto da se kralj i priležnica mu opamete i poprave, baciše Ivana u zatvor.

Dakle, svećenici moraju sa oltara vikati ako vide nepravdu.
Također moraju na ispovjedi tražiti da se griješnik pokaje, PRIJAVI POLICIJI te da VRATI ŠTO JE UKRAO !!!!!!

Ja sam svoga bivšeg direktora prijavio uskoku. Ali su oni meni rekli: sve je po zakonu.
A dijete od 6 godina zna da NIJE PO ZAKONU "

papa je tu decidiran: http://www.vecernji.hr/svijet/papa-f...afijom-1011574


Papinih pet 'ne': Nastavio obračun s korupcijom i mafijom


Moj je direktor privatizirao flotu u pola cijene. I Uskok kaže da je po zakonu. A moj je prijatelj povratnik iz Amerike koji je nakon povratka radio u firmi 10 godina te je kupio 100 000 maraka dionica je drugačije prošao.
Naime, on je tražio za svojih 100 000 maraka dionica jedan brod iste takve vrijednosti. Ali su mu lijepo rekli:
"ono što je dozvoljeno Bogu nije dozvoljeno i volu"
On te dionici nje htio nikad prodati iz inata. Ali je onda došao zakon: mali se dioničari isplaćuju dekretom po tržišnoj vriejdnosti.
I na kraju je dobio 25 000 maraka u kunama. Normalno on se osjeća jako prevarenim, namagarčenim i pokradenim.
I traži da Zakon bude na njegovoj strani. Ali quratz, Zakon države kaže da je to u redu !!!

Quote:
userxxx kaže: Pogledaj post
građanski zakoni ne određuju što je grijeh a što nije,to može samo Božji zakon

A što će reći Zakon Božji. A Božji su predstavnici svećenici !! I oni moraju biti decidirani !!

Zadnje uređivanje krena : 27.08.2015. at 10:44.
krena is offline  
Odgovori s citatom