Pogledaj jedan post
Old 07.08.2016., 21:39   #974
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Meni je Bron Broen dosadna serija, Negdje pri kraju 1 sezone prestao gledati jer nije mi dosta interesantna da bi ju nastavio gledati. Rađe bi gledao Cobru11 nego BronBroen.

Možda je BronBroen za nju, kaže da su Fringe i Daredevil prenestvarni a BronBroen je najstvarnija serija koliko vidim. Znači ako pratite nekog sumlivca u stvarnosti možda vise u autu i prate sumlivca ali satima, satima i na kraju možda ništa ne dobe od pračenja i ispijanja kave. To je večinom stvarnost Stvarnost je također da treba ici srat sa vremenom i pišati i taj dio isto izostave

Pisali su o CSI serijama, koliko imaju veze sa stvarnosču. malo imaju. Jer forenzičari u stvarnosti nikad ne dobe dnk analizu odma, večinom traje 3 tjedna. Skoro nikad se ne opuštaju u pokuse kao naprimjer jednom su htjeli simulirati koliko potrebno vremena da muha proždire svinju da bude jednako izgledala kao truplo.Ako to utvrde onda bi znali točno vrijeme smrti. Jednostavno se treba puno truditi oko toga a koliko znam policija i forenzičari se ne trude toliko, Najbitnije im je da u čim bržem roku obave abdukciju, zapišu to i krenu dalje. Sve ostalo je na policiji da to nekako poveže.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom