Pogledaj jedan post
Old 23.04.2017., 07:43   #15
Uffff....podsjetilo me ovo na moj slucaj prije 3 godine. Eto iz prve ruke ti mogu pisati da imas sanse. Da je jednostavno...nije. Moras jako pametno
odigrati. Nemoj se zavaravati da ti je njen odlazak neka velika prednost. Iz ovog sto si napisao jesi u prednosti ali daleko od toga da dobijes djecu.
Uzeti odvjetnika? Samo cu ti reci da sa prosjecnim odvjetnikom imas slabe sanse a bez odvjetnika nikakve. Kolika je cijena odvjetnika? Platit ces puuuno! I ne mislim tu samo na odvjetnika. Zapravo su mi odvjetnici uzeli manji dio a angazirao sa ih nekoliko. Najprije odvjetnicki ured koji me zastupao gdje je bilo njih troje a kasnije kad je voda dosla do grla sam uzeo jednog za kojeg sam cuo i citao da je No.1 u obiteljskom pravu. Da se vratim na cijenu...cijena rastave braka uz odredbu o skrbnistvu nad djecom me stajala preko 20 000 kn. E sad...koliku cijenu ima dobrobit tvoje djece ??? Jedna stvar u svemu ovome je jaaako vazna. Postuj majku svoje djece bez obzira kako prljavo igra. To cinis zbog svoje djece kao i zbog krajnjeg ishoda. Budi covjek i sve ce ti se na kraju vratiti. Nisam vise ovdje toliko cesto ali mislim da ti mogu dosta pomoci pa mi mozes pisati u inbox ako bilo sta trebas. Mogu ti dati nekoliko dobrih savjeta iz svojeg iskustva. Ono najvaznije sam ti vec napisao...moguce je sve ali nije lako i nemoj to olako shvatiti. Sretno!
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom