Pogledaj jedan post
Old 10.02.2013., 00:03   #6
Quote:
emma123 kaže: Pogledaj post

http://kyani-zagreb.blogspot.com/

Jel netko pio ove preparate. Makar taj djus koji je osnovni sastojak. Ja sam Aloe Verom bila zadovoljna, no ovdje je Aloe Vera samo jedan sastojak.

Molim stvarna iskustva, ne želim reklame distributera.
Quote:
-Kazzo- kaže: Pogledaj post
Da, iz iskustva. Poslovni partner to prodaje i dao mi je testere. Obični antioksidansi, samo u koncentriranom obliku. Umjesto da se netko zdravo hrani i na taj način dobija antioksidanse, radije daje lovu jer mu je netko prodao spiku da su antioksidansi alfa i omega. Najčešće ljudi padnu na tu spiku kad obole od karcinoma, ne shvaćajući da je sad antioksidansi neće spasiti stvar (isto kao što nisu ni prije, da budemo iskreni).
Meni i još par ljudi preksutra, ako Bog da trebaju stići SUNRISE sokići. Naručio sam ih 10. Toliko sam nestrpljiv da mislim da ću mooooooožda piti po dvije vrečice na dan zbog endokrinih problema, kroničnog umora, zujanja u tintari koje ne prestaje nekih 7-8 godina, pa ako se riješim makar kroničnog umora ili makar neki vid poboljšanja da ispadne od svega toga, javim vam čim osjetim promjenu, ako je osjetim. (Eh da... unapred vas molim da mi ne govorite da uzimam hormone, idem doktoru... zaista redovito, uzimam hormone, zaista redovito idem doktoru, kolikogod mi to HZZO dozvoljava, a dozvoljava jedanput godišnje).

Daj bože da osjetim poboljšanje jer 160kn u krizna vremena nije mala kinta, Kolikogod ljudi govorili da za zdravlje ništa nije puno dat.

A što se same prezentacije tiće, ogavno mi je kad netko govori o kućama, autima, avionima, putovanjima, poziciji na vrhu, ranom "umirovljenju", prezentatorica je imala jaaaaako sreće, zapravo više sreće negoli pameti kad je iznosila te bljuvotine.
DNB1 is offline