Pogledaj jedan post
Old 09.06.2011., 10:07   #1016
Quote:
femmelatin kaže: Pogledaj post
Ne skačemo na prvu nego na drugu, treću... Cura je imala klona.
Tu su se svi polomili da joj pomognu, a onda sam ja po stilu pisanja shvatila da je klon što se i potvrdilo...

Ovdje ne dolaze umišljeni bolesnici već ljudi s verificiranom dijagnozom, koji i onda ono malo energije što imaju potroše da bi pomagali njoj i njenim klonovima, e da bi ta ista osoba 3 mjeseca kasnije cvrkutavo ljudima poručivala da piju vitamine.
Quote:
femmelatin kaže: Pogledaj post
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Ovako: IP adrese se poklapaju, posebno zadnji postovi obje forumašice, do zadnje znamenke. Što hoće reći da je uz sve navedene sličnosti sanja2222 = mamba123. Umjesto da odmah jednoj od njih dam permaban (što ću vjerojatno i napraviti u dogledno vrijeme), zamolit ću da se odmah prestane s ovakvim igranjem klonova i zbunjivanjem ostalih forumaša na temi, a posebno neću tolerirati vrijeđanja jer se nalazimo na Zdravlju.
Evo, samo da podsjetim zašto "skačemo" na sanju2222.

Ok, ja sam noviji mod pa nisam baš upućena u ovu priču. Posavjetovat ću se sa kolegicom.

Al svejedno, nemojte se uopće sa takvima prepucavati nego nam fino pošaljite pp kad skontate ovako nešto pa ćemo mi to riješiti. Ovako ako se upecate na provokacije moramo kazniti i provokatore ali i vas koji im odgovarate na trolanje.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom