Pogledaj jedan post
Old 24.04.2010., 12:17   #89
I mene su gnjavili par puta u osnovnoj...prvi put neki cigić koji je bio par godina stariji od mene...stari je to riješio po kratkom postupku..našao ga na ulici zgrabio za vrat, opizdio dva muška šamara i odonda je lik bježao od mene na drugu stranu ulice

Drugi slučaj u 6-om razredu sam sam riješio...trpio sam neko vrijeme ali kad mi je pukao film...ubio sam boga u najglasnijem od čopora i to je bilo to.

Smatram da djecu u osnovnoj treba poticati i učiti da se sami što prije i učinkovitije obrane od nasilnika. U srednjoj treba biti dodatno oprezan jer su klinci stariji i u stanju su napraviti puno gore stvari nego osnovci.
A od tih naših institucija nema kruha...možda i pomognu ako je nasilnik dijete nikoga važnog. Čim je neki glavonja od roditelja u pitanju manji su od makovog zrna...to znam iz tuđih iskustava.

Sa tim razgovorima i službama se postiže samo to da ti je dijete duže izloženo maltretiranju...treba iste sekunde KULTURNO staviti na znanje i djeci i roditeljima nasilnika da ćeš im se mame najebati ako to ne prestane.
Ukoliko se stvar ponovi onda im stvarno mamu jebati pa neka se oni žale i sude samnom koliko žele..moje dijete će biti mirno od nasilnika.
Morgoth_hr is offline  
Odgovori s citatom