Pogledaj jedan post
Old 08.04.2011., 14:50   #60
Moje iskustvo..curka je krenula u školu do koje je bilo dosta za hodati, škola nije imla cjelodnevni niti opciju ručanja.
Nije mi palo na pamet da ju ostavim samu mada sam ja bila sama od prvog dana.
Što se promijenilo nemam pojma, ali ni mojoj mami nije palo na pamet da mala ostane sama niti da ide sama u školu.
Uzeli smo tetu koja ju je vozila i dovozila i kuhala ručak.Ako je bila popodnevna smjena dolazila je u 10 sati (toliko sam pretpila da je sama) i nakon što bi jela odvela bi ju u školu.
Kad se sljedeće godine upisao i sin (naravno u suprotnu smjenu) ostalo je isto..za jutarnju smjenu smo vozili mi i dolazili po onoga koji je išao popodne, a teta je kuhala ručak i odvezla ono između.
Ja drugu opciju nisam vidjela
Da je postojao cjelodnevni bili bi upisani.
U školu su išli sami krajem 1. i 2. razreda...sin je ranije jer je tako ispalo, a bilo je dosta djece koji su možda prvih mjesec dana išli s nekim.
Osim te samoće meni nije jasno kako se netko normalno može hraniti bez organiziranog ručka jer mi nikad nije bilo na kraj pameti da navečer nakuhavam i pakiram za podgrijavanja...pa imam i ja pravo dignut u neko doba noge u zrak, a o tome da sam vidjela kako stan gori da ne pričam
Vjerovali ili ne ja još ne dozvoljavam djeci da u 6. i 7. razredu pale plin kad mene nema
E da....teta je naplaćivala 300 kuna tjedno...za 4-5 sati.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom