Pogledaj jedan post
Old 07.12.2011., 17:10   #14
Ja sam učiteljica i dogodilo se par puta da sam djeci platila sladoled ili nešto slično dok roditelji nisu poslali novce, čisto jer nisam osoba koja može gledati dijete da gleda drugu djecu dok jedu sladoled, žao mi djeteta. Roditelji mi to nikad nisu vratili (ali nisam ni očekivala jer znam kakvi su) no ja dijete nisam nikad ni tražila da mi vrati, to što sam ja dala je moja dobra volja.

Po meni nije u redu što si ti to doznala dan prije, ja svoje roditelje o svemu uvijek informiram par dana ranije, vjerojatno je ona u planu imala McDonalds dok je planirala izlet. Sad ne znam jel to tvoje dijete znalo pa ti nije prije reklo ili je krivnja u učiteljici koja je prekasno rekla.

Quote:
LongoMai kaže: Pogledaj post
Otiđi u školu i lijepo joj objasni da se nisi tako s djetetom dogovorila.
S ovime učiteljica nema nikakve veze. Ovo je bilo između djeteta i majke, a učiteljica to možda nije znala. Autorica je mogla nazvati učiteljicu i reći joj da je ona spakirala hranu i da on neće jesti u McDonaldsu. Možda dijete nije učiteljici ni reklo da ono ima sendvič pa je učiteljica djetetu platila taj happy meal. E sad to što je tražila novac nazad , ja osobno nebi, ali nismo svi isti.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom