Pogledaj jedan post
Old 25.06.2013., 22:57   #65
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Valjda oni lažu. Napišu da je to uvjet za upis, i to redovno svake godine stoji u tekstu natječaja kao uvjet za upis, ali lažu. Ili je štamparska greška.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kako nije diskriminacija, ako je uvjet za upis u školu financiranu javnim sredstvima da si katolik? Kako ti definiraš diskriminaciju? Da na Sv.Duh moraš donijeti krsni list i preporuku župnika da te pregleda specijalist, bi li to bila diskriminacija?

I koliko ima klasičnih razreda u gradu Rijeci, ako nema veze što salezijanci ne upisuju antikriste?
Koliko mi je poznato, to je jedina klasična gimnazija u rijeci..
Al meni nije jasno što ti točno očekuješ oni su osnivači i redovno i sami izdvajaju poveći novac za održavanje i extra programe. Valjda imaju pravo donijeti i neke svoje extra uvjete...
Iako, kažem, u mojoj školi je bilo djece drugih vjera. Moje dijete ide u vjerski vrtić i osobno sam pitala da li je tamo uvjet za upad da je dijete kršteno, pa su rekli da nije i da su imali i djece ateista i djece pripadnika drugih vjera. Eto, to je moje iskustvo..
Osobno nisam za to da se uvjetuje upis krštenjem, al opet, ne znam što bi neki ateist želio tamo raditi? Kao što recimo ja nikad ne bi poslala svoje dijete u islamsku gimnaziju, ma kako izvrsna i kvalitetna bila...

Zadnje uređivanje extreme : 25.06.2013. at 23:03.
extreme is offline  
Odgovori s citatom