Pogledaj jedan post
Old 06.01.2009., 11:10   #89
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
Hvala ti na postu , to je točno ono što ja proživljavam - napadaji panike!!! Drago mi je čuti što se i u takvom stanju može položiti, pa makar i uz intervenciju instruktora
Ovaj moj uvijek spominje nekog ispitivača s kojim si je dobar, ali nikako da mi taj naleti
gle,moj instruktor je poznavao sve ispitivače i bio dobar s njima ali mislim da je ovaj ispitivač bio blaži ili je bio dobre volje
nastranu sve,taj 4. put su mi dali kratku turu za vozit pa nisam ni imala vremena za napadaj-vozila sam ni 5 minuta
još je bila fora kaj sam pred kraj vožnje prolazila kroz jako usku dvosmjernu ulicu u kojoj su bili parkirani auto s lijeve i desne strane rinzola,virili su na cestu(tako da je ulica bila neopisivo uska)i još mi je dolazio auto iz suprotnog smjera pa samo se nekak mimoišli i ispitivač je počeo srat da sam bila preblizu autima parkiranim na rinzolu,da sam mogla otkinut retrovizor
to me razljutilo i rekla sam mu:'pa kak sam drukčije mogla proć?'
i na kraju samo došli na poligon i veli instruktorarkiraj se...ja se počela parkirat u rikverc,instruktor se čopio za glavu i reko da zakaj sam odabrala taj teži način-i da vidiš kak sam to lijepo napravila
mi stali...ja živčana...počeo ispitivač:'joj,znate,bili ste preblizu onima autima u uskoj ulici,to nije bilo dobro...'
tada sam već bila suznih očiju-i onda veli instruktordi po biljege,i počeli se smijati oboje
znaš kaj,meni je moj instruktor rekao da je ispitivačima u interesu srušit što više ljudi zbog para(one koji imaju malu greškicu u vožnji)-tak to ide kod nas...
ali držim ti fige,svemu ćeš se na kraju lijepo smijati
 
Odgovori s citatom