Pogledaj jedan post
Old 09.06.2013., 00:06   #7
Summernight,
nisam se referirala na link o maloj sovi. Uglavnom prvo što mi je upalo u oko je to da nije uključen doručak, sem voća koje se, ako dobro vidim extra plaća. Jako loše s obzirom da jr doručak djeci jako važan, kao i nama odraslima. Što znači da ga mi roditelji moramo večer prije pripremati kako dijete ne bi skapalo od gladi do ručka. Nije problem djetetu spremit doručak, ali je problem da sve to skupa košta puno previše, a doručak nigdje nije predviđen. U i mom gradu sam nešto slično našla i odmah to prekrižila jer meni je važno da dijete doručkuje i da je taj doručak uključen u cijenu, a cijena od 400 kuna tjedno je way to much bez doručka. Mi plaćamo cca 380 kuna tjedno, ali je uključen i doručak i ručak i piće i cijeli niz aktivnosti, tj. svaki tjedan je tematski obilježen i kao takav neponovljiv i jedinstven.
E sad, ja imam jedno dijete i ovo će mo nekako pregrmit, nadam se, ali što bi bilo da imam dvoje djece? Čuvali bi jedno drugo dok mama i tata ne dođu doma sa posla?
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom