Pogledaj jedan post
Old 11.05.2014., 09:23   #9
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
Više sam dosadila sa istom temom svima oko sebe pa da i vas malo udavim . Mali je rođen u veljači 2008, tako da bi na jesen trebao krenuti u školu. Međutim, ja sam otpočetka više navijala za odgodu, obzirom da će najesen imati 6 i pol godina.
Svatko ima drugačije mišljenje o odgodi, neki psiholozi su za odgodu, neki pak nisu. Vrtićka psihologinja je rekla da mu odgoda ne treba jer da još jedna godina u vrtiću može biti dvosjekli mač.
Testiranje je prošlo odlično, nema nikakvog odstupanja ili nezrelosti. A ja se još uvijek mozgam i važem što da radim.

Što vi mislite? Je li lakše da dijete ide sa 7 i pol ili sa 6 i pol godina u školu?
a kak ces odgoditi, kada je obveznik, testiranje je vec prosao i nema nikakvog odstupanja

kod ovih granicnih po rodjenju, ja bih isto radije birala odgodu...
nece puno na gradivu propustiti u zivotu, a jednu godinu bezbriznog igranja, nece vise nikada nadoknaditi.

a kja on kaze? prica li sto o skoli, zanima ga? kak se inace igra? cega se igra?
da li je vise tip od trcanja i penjanja, istrazivanja po prirodi, igranja nogometa, odn. bilokakve fizicke aktivnosti ili mu je draze crtanje, farbanje, citanje prica i sl. moze mirno sjediti i za igru bira sjedacke aktivnosti?
kakav je bio sa predskolskim zadacima u vrticu?
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom