Pogledaj jedan post
Old 06.01.2017., 14:27   #15
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
To nisi napisala, niti si reagirala na to kada se spominjao "stan". Pitanje jest da li bi tako forsirala rastavu da je stvar bila obrnuta - da si ti živjela u kući njegovih roditelja.

Meni je samo žao djeteta jer mora patiti zbog neodgovornih i nezrelih roditelja...pišeš ovo:

Što to ne želiš nikad više priuštiti djetetu? Razvod od njenog oca? To si joj već uspješno priuštila, ne boj se da ćeš to uspjeti ponoviti.
Koje floskule...
Da, nisam reagirala na "stan" jer nisam smatrala da trebam. Do sada. Kao odgovor na tvoj komentar.

I da, rastavu bih "forsirala" i da je bilo obratno.

Podjelila sam dio svoje price ovdje jer sam se nekako nadala da ima jos ljudi koji prolaze istu ili slicnu situaciju. Mozda netko nesto nauci iz mojih pogresaka. Nisam savrsena, nisam bezgresna. Unatoc tvom losem misljenju o meni ja nisam losa osoba. Splet okolnosti, losa prosudba...nazovi to kako hoces, ali iz ove koze ne mogu.

I da, priustila sam svom djetetu pakao. Ali zaista, vjerojatno sam trebala ostati nesretna u braku koji ne funkcionira. To bi je sigurno usrecilo.

Zar mislis da je meni drago radi toga? Mislis da sam sretna sto sam je povrijedila?
Ako me to cini nezrelom i neodgovornom...pa neka ti bude.
nela1505 is offline  
Odgovori s citatom