Pogledaj jedan post
Old 02.10.2017., 09:34   #36
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Meni svi ovi koje ste nabrojali imaju svojih momenata. Osim Lud,zbunjen, normalan, za njih ne znam jer ne mogu od iritacije ni minutu pogledat.
U biti ne znam ni jednog komičara, seriju, nešto koji je zabavan i urenebesan baš baš svaki put.
NMK je u prvom glednaju imala i te kakvih bisera. Luka Bulić kako kad. Andrea isto.
Prestrogi ste.
Razumijem sto hoces reci, ali mislim da ne ide to tako, bar kod mene ne
Na strogocu mislim. Nije stvar strogoce, nego ili ti pase ili ne. Trebalo bi biti zabavno, a ako nije, sasvim je svejedno da li sam ja stroga ili ne, jebiga nije mi zabavno i ne mogu racionalno odluciti biti manje stroga pa da mi bude zabavnije

Ja bi to jako rado. Dogadja mi se da trazim nekad nesto tog tipa, bas da me zabavi, da iskljucim mozak i da se nasmijem, pa se nadjem kako vrtim stand upove na Netflixu, gledam kolike dvorane su napunili, i cudim se jer su mi prokleto dosadni, nezanimljivi i najvaznije - nezabavni

Nisu mi svi takvi, naravno. Sjecam se da sam pogledala Birbigliu i njegov stand up na Netflixu i da mi je bas dobro sjeo tu nedjelju popodne. Al to je bilo prije valjda skoro godinu dana
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom