Pogledaj jedan post
Old 13.01.2011., 15:43   #967
Evo prije dva sata sam izvadio umnjak jer su me upale počele nervirati i sad sjedim s oblogom tražeći kako da ublažim bol te reko da podijelim svoje iskustvo dok je još svježe. Dakle mali gad je rastao skoro pa vodoravo ali je srećom i virio van.

Došao sam kod doktora u KB Osijek sa slikom da vidi situaciju s zubom (nisam se uopće nadao da će ga odmah izvaditi). I sjedim ja na stolici dok on gleda sliku kad evo njega s injekcijom i kaže ajmo ga vaditi, ja. Nakon par pitanja pristanem i dobijem dvije-tri injekcije, neznam ni sam više koliko.

Kad su usta utrnila pozove me u ambulantu i krene masakr. Prvo ga je s nekim čudom klimao da ga može lakše izvaditi (to je bolilo ko vrag, na zubu su ostali duboki tragovi te poluge) i onda ga je izvadio s komentarom"uff, koja kljova" (zaista je i bio kljova od preko 2 cm, upravo sam ga izmjerio a još mu i jedan korijen ide u kukicu). Vađenje i šivanje zajedno nije trajalo 10 minuta.

Potom je uslijedila jaka bol od koje sam izludio ali srećom polako se smiruje (držim obloge i uzeo sam neofen) i neugodan osjećaj u ustima jer čini mi se da rana još malkice krvari, a tu mješavinu je zbog boli teško za gutati (još se ne usudim otvoriti usta da pljunem).

Sve u svemu doktor i sestre, a ako ne bude nikakvih komplikacije bit će ovo jedno predivno iskustvo
Yosemite Sam is offline  
Odgovori s citatom