Pogledaj jedan post
Old 23.04.2010., 15:56   #7210
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
A ne znam koliko mi je pametno to sad mijenjati, ja sam zapikirala ovu napu Falmec u bijelom staklu,

jer će u takvom staklu biti i gornji elementi, dva 90 cm dugačka, visine 62 cm, otvaranje prema gore i onda ova napa 90 cm. Ak sad odem na opciju još jednog elementa i te nape podugradbene s rasvjetom, to će me još više koštati. Uf, zašto sam išta pitala.
Varijanta sa skroz ugradbenom napom je jeftinija, jer su te nape u pravilu puno jeftinije od ovih koje se vide (pa su ih upakirali u skupi inoks, staklo, štoveć).
Jedino što bi u tom slučaju trebala odustati od stakla na gornjim ormarićima, jer ne možeš staviti staklo na taj ormarić sa ugradbenom napom, a miješanje različitih ormarića bi bilo smiješno.

Quote:
figolina kaže: Pogledaj post
hvala na na odgovorima. Meni je isto prva bolja jer mi druga djeluje malo nabijeno. Što se tiče pečnice ispod nje je mašina za suđe tako da ne može niže, nego Aoife misliš da mi neće djelovat kuhinja malo pre bijelo buduči da je od lakiranog bijelog mediapana bez ručkica a i radna ploča je bijela?
To je bar lako za riješiti. Ovisno koliko ne-bijelo želiš da bude... Možeš staviti neke zanimljive pločice na zid... ili umjesto pločica staklo u boji... ili možeš zid gdje je napa pofarbati u neku zanimljivu boju / tapetu / staviti zidnu naljepnicu.. Staviti neke kuhinjske detalje u boji kao "stalnu postavu".. I slično
Aoife is offline