Pogledaj jedan post
Old 13.06.2013., 15:28   #448
Etra iskustva

Možda nemam dovoljno iskustva s Petrom-Etrom, obzirom da sam bila samo jednom. No kako sam već napisala dugo sam čitala ovaj forum i vaša iskustva jer sam htjela drastičnu promjenu - kratko šišanje. Imala sam duži bob, kosa gusta, debela, neposlušna - bez feniranja nisam mogla izaći, odnosno rješenje je bilo vezati je u rep pa je to postalo uobičajena (ne)frizura. Drugo što me mučilo bila je boja kose. Nekad sam imala plave pramenove i svjetliju kosu, pa sam krenula u smedje tonove što je rezultiralo nekakvim bakrenim odsjajem iako sam težila pepeljastom. Inače, frizere koje sam obišla - Renata, Antonija (radila kod Renate), Renee (radila kod Renate davno), Sole (Sasha), Estetic Uvema (Mijo, Valentina) itd.... Sve je to bilo korektno, ponekda super. No svaki frizer ima svoj stil, način i pretpostavljam filozofiju kako voli šišat, tko mu je uzor itd. Meni osobno Petra odgovara (mojoj kosi pogotovo). Smatram da nije avantgardno kako šiša, ja sam ipak na ulasku 40-te ali u svakom slučaju frizura je vesela, jednostavna za održavanje, prirodna- uredna..... i izvrsno izvučeni pramenovi i preljev. Mislim da sam već napisala da je frizura lagano asimetrična i to je jedino što ću možda promijeniti slijedeći put jer mi dio kose malo smeta pogledu no ništa strašno. Ali, eto - pohvale. Mislim da je netko nahvalio Petru za bob frizuru kao najbolje ošišani bob ikad. A Tiziana je očito kod nje česti gost pa ima najviše iskustva.
dbposavec is offline  
Odgovori s citatom