Pogledaj jedan post
Old 21.07.2008., 11:10   #14
ovo da se više brkači kad je na lajni je normalno, moja cura kad bi bila na lajni, izgledalo bi kao da hoće pokidat drugog psa, a zapravo kad bi je pustili, uglavnom je sve bilo ok, imala je par pasa s kojima se nije voljela, al se zapravo i nije znala potući kako treba, samo bi ih čipala za dupe . jedan jadni škotski ovčar na kojeg je imala pik, kolike količine dlake mu je iščupala s guzice tijekom godina....
ova druga curka, problem sličan miminom:
čim dođe nepoznat pas, ukoči se, nakostriješi blago (al ne u stilu napad već strah), ponjuška se njuškama al ne da da joj guzu diraju, pristojna curka, šta ćete i onda ako je ovaj drugi pas ne pusti odmah na miru, krene frktat, režat, lajat, krene na njega...nije ofenzivna, al ako je ovaj uporan oće ga i gricnut..ne znam kako da je odučimo od toga. dosad nijedan pas nije na to reagirao agresivno al me frka da bi neki mogao.
kod nje mislim da nije problem samosvijest nego baš strah (nije odrastala s nama pa ne znamo šta je sve prošla, al znamo da nije bilo lijepo). ona se tako ukoči i kostriješi i kad je štenac njuška!
__________________
Kuda koracam hoću da bacam tragove zlatne svjetlosti.
CrNa LunjA is offline  
Odgovori s citatom