Pogledaj jedan post
Old 19.10.2011., 14:09   #31
evo me da javim najnovije informacije
bila sam jučer na prvom pregledu u Petrovoj i ukratko, zadovoljna sam. čula sam razne prigovore na Petrovu (konkretno na sestre i doktore) pa da odmah kažem da je moj dojam pozitivan. jučer sam bila u trudničkoj ambulanti kamo idu sve trudnice i rizične i "obične" pred porod, bila je strašna gužva, ali sestre i doktori su dobro uhodani i sve ide relativno brzo.
pregledao me prof. Đelmiš i za njega imam samo riječi hvale jer je bio jako susretljiv, drag, nježan i suosjećajan. bila sam kod njega prilično kratko, ali pitao je sve što treba znati i rekao mi sve što ja trebam znati. osim toga, kud bi stigao da svaku od nas pregledava po pol sata?!?!
uglavnom, ukratko - rekao je da dođem za dva tjedna opet k njemu na kontrolu i ctg, tada ću biti u 38.tj. trudnoće. također, s obzirom na mijasteniju i činjenicu da nisam iz Zg, rekao je da će me nekoliko dana pred porod primiti na odjel da ležim i čekam tamo porod - što mi dobro odgovara jer mislim da bi me uhvatila panika da me doma uhvate trudovi, a do Zg imamo oko sat i pol vožnje. sljedeći put kad dođem ćemo se dogovoriti oko primitka na odjel i znat ću više detalja. rekao je da zasada ne treba ništa pretpostavljati jer ćemo sve vidjeti kad se porod približi pa će sve procijeniti na temelju toga kako ću se osjećati s mijastenijom.
što se simptoma tiče, osjećam da mi se malko pogoršalo, morala sam malo usporiti ritam, ali još uvijek normalno funkcioniram svaki dan, krećem se, radim po kući svakodnevne poslove itd. sretna sam što je tako, voljela bih da tako ostane i da rodim prirodnim putem, a ne na carski. no vidjet ćemo kako će biti.
javim se ako bude promjena ili nakon idućeg pregleda.
__________________
"I onda će znati da je jedina koju sam ikad voleo, da sam sve druge voleo tamnom stranom srca, štedeći se, učeći se kako ću najbolje voleti nju..."
Eleonor@ is offline  
Odgovori s citatom