Pogledaj jedan post
Old 09.01.2009., 20:50   #3
Quote:
Joanna4 kaže: Pogledaj post
Za pocetak, kad te iduci put uhvati, ako si na nekom ok mjestu, npr. doma s roditeljima ili negdje gdje nema brdo ljudi, a ima nekoga tko ti je blizak, prepusti se. Cvrsto odluci da zelis imati najjaci napad do sad pa makar umro. Samo se pusti... oko tebe su ljudi koji ce ti pomoci ako se ista dogodi, i neces se osramotiti rusenjem.

Prije nego sto me itko popljuje zbog sok terapije, probaj. I vi ostali koji ovdje navratite. Upozorenje: ne to pokusavati u autu dok vozite ili na balkonu bez ograde, samo u sigurnoj okolini i u blizini osobe koja se moze pobrinuti za vas. Efekt ce biti zanimljiv, samo promatrajte sto se dogadja.
Znam, to mi je prije pomagalo, ali više ne

Sad jednostavno imam osjećaj da je neka viša sila u meni koju nitko ne može spriječit... Imam osjećaj da ako padnem, da se više dignit neću, da je gotovo, da nema pomoći....

Inače, da ispravim nešto navedeno u uvodnom postu, reko sam da ih u 19 nisam imao.... Navraćali su, ali nisam im dao da me obuzmu U startu sam ih eliminirao, kad bi osjetio da me hvata....

Sad, ko da sam izgubio snagu za borbu protiv njih, neznam, više ni iskustvo ne pomaže...
__________________
_-_Help yourself_-_
Logicus is offline  
Odgovori s citatom