Pogledaj jedan post
Old 22.01.2003., 15:50   #48
Quote:
gorcin kaže:
Tvoji odgovori su smiješni. da ne kažem patetični.
Hvataš se za neke irelevantne stvari i izvlačiš zaključke.
koliko ja znam u Bosni Turci nisu ubijali i turčili.

Hajmo malo bliže u historiju. toliko je to blizu da gotovo postaje glasina.
Početkom sukoba između jedninica HV i HVO protiv Armije BiH došlo je do masovnih protjerivanja bošnjačkih izbjeglica iz Dalmacije. Jedino mjesto gdje do progona nije došlo je Istra.
Šta su žene starci i djeca krivi za ono što se tada događalo u BiH.
I nemoj pokušavat reći da se to nije desilo jer sam u to vrijeme bio u Istri.
Danas se sva sredstva koriste u onemogućavanju izgradnje islamskih vjerskih objekata u Rijeci i mjestu Roč u Istri.
napominjem da je grad sa najbrojnijom muslimaskom populacojm u Hrvatskoj Rijeka. Ne treba zanemariti ni Istru u koju je razvojem rudarstva došao izvjestan broj iz Bosne koji su sada hrvatski državljani.
Ne, nisu Turci ubijali nego moja pokojna baba.

Zamaraš me sa svojim forsiranjem rata u Bosni, idi na politiku pa tamo politiziraj, ja sam ti samo rekao da pravi kršćani nemaju ništa s ratom u BiH to izgleda ti ne možeš svariti. Tvoj problem.

Nemoj mi pričati bajke, bio sam i ja za vrijeme rata u Slavoniji i i u Zagrebu i bilo je muslimana ko u priči izbjeglica svugdje i mnogi su i radili i oženili se i udali, prema tome budi bar malo zahvalan u ime svog naroda. Znam ih ja puno i koji su sa mnom studirali i koji su bili iz mog mjesta itd.

I kaj mene briga čovječe za tvoje objekte, gradi ih ako ti država to dozvoljava, ne zamaraj me s tim, niti imam što s tim niti me zanima.
 
Odgovori s citatom