Pogledaj jedan post
Old 09.10.2008., 13:15   #8
Quote:
fr4ntik kaže: Pogledaj post
Ajde, čemu taj svadljivi ton?
evo ga još jedan koji bi dresirao sve forumaše po nekim svojim mjerilima

Niti se svađam niti ikoga vrijeđam, iznosim svoje stavove i pokušavam iznijeti što više argumenta koji su opće poznati

Pusti ti tvoj dojam


Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Vidim razliku u tome da se pas uci na suzivot sa vlasnikom a kod cirkuskih zivotinja se zivotinje uce kako zaraditi novac i kako na zapovjed u umjetnim uvjetima izvoditi umjetne i smijesne pokrete. Koji nisu ni po sigurnost ni po zivot zivotinje vazni.
Dakle dresura pasa da, ali cirkus ne.
moji psi nisu nikada pohađali nikakove škole , s njima sam 24 sata i ne znam što bi to mogli naučiti u školi a što bi nam bilo neophodno Ako su imali neke "mane" bio sam toga duboko svjesan i nisam pokušavao pošto poto da ih "modeliram" prema sebi Ako nisu trpjeli druge pse OK , vodio sam računa da ne dolaze previše u kontakt Poštivao sam njihovu osobnost Je to zahtjeva trud i mnogo veći angažman al hebiga trpimo i vlastitu djecu iako nisu idealni Zašto ne i pse ako ih volimo??

Evo ovaj moj najnoviji labrador obožava druge pse ali što to vrijedi kad je neki dan naletio na poremećenog rotvajlera koji ga skoro zaklao I što mi vrijedi što je socijaliziran? Ništa, naprotiv

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 09.10.2008. at 13:24. Reason: Molim nauciti koristiti opciju edit
droljko is offline  
Odgovori s citatom