Pogledaj jedan post
Old 02.11.2003., 21:44   #73
Quote:
novamama kaže:
Bravo junacino! Za tebe je sasvim o.k. da je pedesetikusurgodisnji spavao sa devetogodisnjom curicom. A komu je se Aisha i mogla obratiti sa traumama???
Psihologu?? Policiji?
Nemam vremena za šupljarenje i zajebanciju s tobom. Ti se očigledno lijepo zabavljaš pljujući po Muhamedu, a istovremeno se nadaš da će te Bog nagraditi za širenje tvoje verzije Istine. Baš fino. Spoji zajebanciju i osobne niske potrebe za pljuvanjem s ostvarenjem sna o raju.

Prvo trebaš vjerovati da je Aiši bilo 6 godina kad se udala za Muhameda i da je imala seks s njim s 9 godina da bi Muhameda proglasila pedofilom. Masa muslimana ne vjeruje da je Ajši bilo toliko godina. Masa muslimana ne vjeruje u one hadise koji govore o lutkicama. Opet, masa muslimana iz slijepe bogobojaznosti, bas kao i ti, vjeruju da su ti hadisi autenticni tacni, pa onda pokusavaju da to pojasne kojekakvim naucnim izvrnutim tumačenjima.

Ja koliko sam studirao arapsku povijest i psihologiju, čini mi se da se Aiša ne bi mogla razviti u onako mentalno stabilnu i promućurnu ženu da je bila kao dijete seksualno zlostavljana. Seksualno zlostavljana djeca cijeli zivot ostaju manje vise istraumatizirana i nepoznato mi je da je ijedno postalo svjetski leader tipa Aiše.

Quote:
Semargl kaže:
Damire, ehm Samire, umjesto da pametujes bolji pomozi Aduri i El Kalemu odgovoriti, jer kako je Al Ghazali rekao i naredio, i laz je dozvoljena u diskursu protiv nevjernika. Pa izvoli objasni mi ti sva ta pitanja, na koja su El Kalem i Harun usutili.
O kojem ti Ghazzaliju govoris? Ahmedu ili Muhamedu? Opet se petljas u stvari koje si samo nacula.

Uostalom, ako vec mislis da se Muslimani samo sluze lazima, pa zasto onda uopce diskutiras s njima. Mozda da zadovoljis svoju sujetu? Nije lijepo da laskas sebi i da mislis da ti sad nesto vodis krizarske ratove u borbi za Krscanstvo, a protiv Islama. Papa se tako ne ponasa. On siri mir i razumijevanje. Ne znam koji tebe djavo tjera da se stalno nesto inatis? Ili bi sad i muslimani trebali misliti da postoji tajna agenda u Katolickoj crkvi da Papa govori jedno, a da vjernici rade drugo?

Quote:
Semargl kaže:
Ili je moguce da je Allah toliko puno nebuloza uveo u Kuran?
Meni se cini da je Allah uveo u Qur'an onoliko nebuloza koliko i u Bibliju i Talmud. Sve nebuloze su od ljudi.

Selam, pozdrav i mir

Tvoj polukatolik

Damir
Damir is offline  
Odgovori s citatom