Pogledaj jedan post
Old 07.06.2007., 10:38   #19
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Evo, moja vjerna kosilica me je (očekivano) razočarala. Imam je preko 12 godina, kupljena je kad je Pevec tek počeo prodavati kosilice. B&S motorić. Inače sam prije 8 godina mijenjao brtvu na glavi tj. poklopcu glave i čistio ventile koji su nešto zaštekali i dalje je radila odlično. Osobito odlično uz činjenicu da kosim i nekih 15% površine pod manjim nagibom.

No jučer je upalim i počne neprarvilno tuckati i gasiti se. Upalim je ponovno, radi 15sekundi i isto. Upalila je inače od prve. Skinem svječicu a ona sva garva i masna. Očistim svjećicu, na prazno provrtim motor da izbaca benzin i ulje. Opet je upalim i isto. Opet svjećica dolje i opet isto stanje. Upalim je i otvorim čep za ulje, aprije nego li sam ga odvio do kraja čep izleti iz ruke i odleti u zrak dobrih 3 metra, a za njim bar 1.5dl ulja. Ugasio sam je i postavio diagnozu - karike ili sl. jer sabija kompresiju u radilicu.

Ispravno?
Rastavio sam vanjski dio motora i skinuo poklopac glave. Riseva na cilindru nema, kip je zagaren, ventili i poklopac glave isto. Danas ili u petak me čeka otvaraje radilice da mogu izvaditi klip i klipnjaču i vidjeti karike.

Ono što treba promjeniti sigurno je: brtva na glavi, mala (dotrajala) brtva na kanalu za smjesu goriva, brtva na radilici, možda i semering, karike (vjerojatno ima uljnu i kompresijsku tj. 2 komada).

Je li je netko u zadnje vrijeme kupovao ove dijelove pa zna cca. cijene. Moglo bi se dogoditi da me ti dijelovi dođu do nekih 400-500kn, a nove kosilice se kreću oko 1000-2000kn.


I jedan savjet iz iskustva: da bi motor ispravno radio OBAVEZNO mora biti montiran nož. Nož radi kao zamašnjak i bez njega motor ne radi. Ili okrene u krivom smjeru ili krepa, uglavnom ne može raditi.

Ajd prije nego što kreneš kopati po radilici, klipovima i karikama, a da si uštediš vremena i novaca odi i kupi novu membranu. Košta ti nekih 35 kuna, a kad je zamijeniš imati ćeš "novu" kosilicu. Membrana ti se nalazi između rezervoara s gorivom i karburatora, odnosno na tim motorima je polovica karburatora u rezervoaru, a ta menbrana ga razdvaja od onog dijela koji možeš skinuti, kad odšarafiš onih nekoliko vijaka.

Ja sam to radio prije nekoliko dana. Imam istu kosilicu otprilike istog godišta. Problem koji si ti opisao sam imao i ja. Putpuno isto ponašanje motora. Kad sam stavio novu membranu kosilica radi kao nova.

Membranu možeš provjeriti kad rastaviš karburator, ona mora biti ravna, obrati pozornost na onaj dio gdje dolazi opruga jer je to kritično mjesto.
__________________
"If you put your hand on a hot plate for one minute, it seems an hour. If you talk to a beautifull lady for one hour, it seems one minute. That is relativity."
Tamburica Online
Astonn is offline  
Odgovori s citatom