Pogledaj jedan post
Old 02.01.2006., 01:02   #15
Quote:
An'Lyn kaže:
Pokusao sam naci preko trazilici jer pretpostavljam da je ovako pitanje vec bilo ali trazilica mi ne daje nikakve rezultate.

Ovako, na kutovima u nekoliko prostorija (spavace sobe) pocele su se pojavljivate zelene gljivice. U pocetku su se ravnomjerno sirile a sad se (zadnjih 3-4 tjedna) se sire kao maleni kruzici razlicitih oblika i na razlicitim udaljenostima jedan od drugog (do 2cm udaljenjosti). Kutovi sa gljivicama u tim prostorijama nalaze se na vanjskom dijelu zgrade, odnosno gledaju "prema van". U istim prostorijama kutovi koji se nalaze prema unutrasnjosti stana/zgrade nemaju tih problema.
Zanima me da li mi netko moze reci sta bi (osim slabe izolacije same zgrade, inace stare 7. godina) mogao jos biti problem jer u nekim od tih prostorija do unatrag 6 mjeseci nije bilo takvih problema? Takoder da li mi netko moze reci sta bi bilo pametno sada napraviti, tj. kako da se rijesim toga i da onemogucim njihov povratak ili ako barem usporim razvijanje.

Pozdrav...
ja sam ih imao prije 3 godine u kupaonici i po savjetu tipa koji se kuži premazao sam ih Jupolom citro i od onda ih nema
maks is offline  
Odgovori s citatom