Pogledaj jedan post
Old 03.11.2003., 18:02   #11
Quote:
Pink Lemon kaže:
Jos jedna stvar koju sam napravila - kad sam krenula opet na voznju nakon duge pauze, sama sam si financirala dodatne satove i ispit. Znam da se tvoj problem ne odnosi sad samo konkretno na autoskolu, al to je isto jedan (mali) korak prema osamostaljivanju. Ako imas mogucnosti (cini mi se da sam vidjela negdje da radis) probaj bar te dodatne troskove izgurat sama, u tom slucaju oni ni ne moraju znati kada ides na ispit, samo im na kraju objavis da si prosla!
Oni su mi platili osnovu, ali ja sve padove financiram sama (i prvi i sad ovaj drugi) i baš zbog toga mi nije jasan taj njihov stav! Ako nije novac u pitanju ne znam što je onda... Mislim, očekivala sam da će biti drukčije čim smo se tako dogovorili glede tog plaćanja... I inače imam svoj honorarni poso, svoju plaću (nije previše al mi je dovoljno za neke moje prohtjeve) i trudim se što manje žicati... mrzim to!

Malo me strah s tih 1500 kn u samostalan život - mislim da bi mi doma stvarno morao biti žešći kaos da se odlučim na taj korak.. Normalno, čim počnem malko više zarađivati odlazim, sad je bad jer sam ipak još na faxu.

Ponavljam, nije mi loše kod kuće, ima svojih prednosti (itekakvih) ali znam da će sve biti drugačije kad odem... Ipak malko bolje... U određenom pogledu..

Eto, i na forumu visim samo zato što doma nemam neku komunikaciju, ovo mi je svojevrstan bijeg! To sam nedavno otkrila i šokirala se!

Možda sam i ja kriva za to, ali s druge strane formiram se u individuu i mislim da je sada kasno za novi početak, jer opet oni očekuju da ih slušam i ovisim o njima (što je normalno), a meni treba lufta.

Hvala na odgovorima
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom