Pogledaj jedan post
Old 03.11.2012., 13:06   #13
Učiteljica moje klinke nije baš u "cvijetu mladosti". Procijenila sam ju kao vrst osobe koju vidi samo u jednom pravcu i da su samo njezina uvjerenja točna.
Tako da ne vidim uopće svrhu da se s njom raspravljam jer ako te gledam u oći i kažem: "nismo" a ti meni tri puta "ooo jeste" što da više kažem..
Uostalom rekla sam joj otvoreno a i ona zna da ja imam jako dobre mogućnosti "pomoći" svom djetetu i uzeti negdje drugdje doslovno "savršeno obrađenog Hlapića" ali nisam. Nisam taj tip. I ona opet drobi po internetu.
Tako da - ne isplati se...ja ću izgubiti puno živaca koji su mi ipak potrebni za daljni život a njoj neću ništa promjeniti u glavi...

Lord u pravu si u puno stvari, priznajem.

Peek-a-Boo i mene ste nasmijali. Budući da su obje 3 razred znam kako je..

La Luna
- gore sam pojasnila da mi se ne da natezati s ograničenim ljudima jer ću samo sebe nanervirati a njezin sklop u glavi ne mogu mijenjati.

I malo gledam taj engleski koji rade..
Jel normalno da oni imaju u pisanci C na današnji dan napisanu nepunu jednu stranicu. Profa im samo da da malo mrljaju po radnoj bilježnici. Knjigu niti ne pipnu - odnosno on pročita..
Peek-a-Boo što vi radite?
Nema tu nekog učenja izgovora, hajde nešto dopune i radnoj bilježnici i to je sve od engleskog u trećem razredu..
Frendovi mi rekli čiji klinac ide u treći da čitaju laganini manje tekstove, prevode..pa ova moja pod milim bogom ništa ne radi na tom engleskom. Osim što im profa prijeti fizičkim nasiljem. Ne direktno mojem djetetu ali da ostalima.(razrednica zna ali ne nije reagirala) Bože u kakvu to školu ide moje dijete??
Ribež is offline  
Odgovori s citatom