Pogledaj jedan post
Old 30.10.2008., 18:11   #670
Pošto mi je stambeni kredit postao preveliko materijalno opterečenje odlučio sam pronaći neki bolje plačni posao i prvo što mi je palo na pamet bilo je rad na brodu i kad sam malo počeo istraživati o mogućnostima zaposlenja saznao sam i za rad na platformi .I pomislio sam to je to što se traži , dobro plaćen posao (teški uvjeti mi nisu problem) a nisi odsutan od kuče mjesecima kao na brodu što mi je važno jer imam sina od 15 godina (pubertet) .
A evo ima skoro mjesec dana da pratim ovaj forum i da aktivno tražim posao na platformi ( šaljem životopis na e-mail , ispunjavam formulare na web stranicama , kontaktiram agencije ) i evo mog zaključka . Ispravite me ako griješim i svaki savjet je dobrodošao . Rad na platformi kao električar (moja struka) bez prethodnog iskustva rada na platformi je nemoguć, pa me zanima ako ipak otiđem raditi na brod kao električar jedno godinu dana ( uz to ide i basic traning) koliko su realne šanse da se nakon toga uspijem zaposliti na platformi .
Odnosno šta bi sve trebao napraviti da se kasnije uspijem zaposliti kao električar na platformi .
Drugi zaključak je da sa 39 godina teško da ču naći posao na platformi kao Greenhand , osim u slučaju da imam neku vezu . Kao što sam vidio u par primjera ovdje na Forumu i kad sam osobno bio kod Cosulich-a ako imaš odgovarajuću vezu nemoguče postaje moguće . Tako da sada slijedi moja nemoralna ponuda , svakome koji mi sredi rad na platformi ide odgovarajuča novčana provizija plus besplatni smještaj tokom ljeta u apartmanu (mojih prijatelja pa imam popust) cirka 70m od mora (Novigrad-Istra) .
Inceptor is offline  
Odgovori s citatom