Pogledaj jedan post
Old 16.03.2012., 10:20   #53
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
zeza se sigurno.
lažne knjige i lavići dokazuju to.
pokazali ste arhitekturu milana, nismo još došli do napulja npr.
Ja sam vec rekao da je i u Italiji krcato gada,ako ides u Rim, posjeti naselja poput Laurentino 38 pa ces vidjeti svake zalosti. Evo ova talijanska komedija bas snimana u Laurentino 38..... pa tu ljudi zive cak u podzemljim stanovima.
http://www.youtube.com/watch?v=X32k0rC0sUQ
ta vrsta arhitekture sto je gospodin Le Courbasier podrzavao je stvarno katastrofa i dokazala se najgora ljudska arhitetonska ideja do sada

U glavnom sto se tice lavica ja se nisam salio
Ja te lavice obozavam, bas onako stvarju veselje.... eto,meni nekako kod nas nema tog veselja sto vidim po zapadnim kucama. Ti lavici bas te raspoloze kad ih vidis pa i ja bi ih sigurno postavio na stupice mog ulaza u vrt.


Meni nekako atmosfera u Zagrebu je drukcija nego u zapadni gradovima..... jos se "dise" neka istocna klima pa pokusava shvatiti u cemu je stvar. Valjda cak i ti lavici na ulazima utjecu na tu generalnu atmosferu......

@Solar: hvala,puno ovih kvartova cak i poznajem,je na kajzerici ima dosta tako sarenih zgradica i meni je to stvarno lijepo,ali eto,sada kada si stavio onu sliku o Utrinama,palo mi je na pamet jos jedno.

Prije jako puno tramvajskih stancija je imalo one zute ograde sa onim plavim plocama....a sada gdje bilo idu to obnavlljati postave sive ogradice sa staklenim (zapravu u plexiglasu) plocama..... je li to vama lijepo? Meni su bile draze stare ograde zuto-plave,nego ove sivo-staklene sto sada postavljaju.
U Zagrebu su bas zavolili sive boje!
Klipan is offline