Pogledaj jedan post
Old 28.11.2012., 11:27   #5960
psorijaza

Quote:
vuckici kaže: Pogledaj post
Ja sam si isto na TI s njom, jer da nisam vec bi odavno prosvikala meni je zahvaceno 90 posto tijela, imala sam ju i na svojoj svadbi ali sam ju tad uspjel svesti na minimu, nije mi smetala, jer realno gledajuci svi znaju da ju imam smeta mi jedno to sto je imam na celu i to kad su velike promjene vremena zna biti jako jako pa me ljudi gledaju kao da imam kugu
meni je psorijaza i počela na čelu, pa je prešlo na uši gdje su mi se stvarale kraste koje svrbe pa ih ja češanjem skinem pa koža se raskrvari pa obnovi, pa je onda krenulo po glavi , na laktovima, leđima. U vrijeme kad mi se to desilo, inače sam iz Sarajeva, bila je godina 1993 kada je vršena agresija na BiH tako da sam mazala ta mjesta onim što sam mogla dobiti iz humanitarne pomoći. Poslije negdje 3 godine, više se i ne sjećam, ništa mi više nije pomagalo pa sam slučajno probala ne znam meni je i to pomoglo neki rastvor joda koji se koristio za dezinfekciju rana mislim da je to bio rastvoreni jod ali sa kojim procentom alkohola ne znam, tada sam par puta namazala kompletnu glavu i nikad mi se više nije pojavila na glavi ne znam ni sama šta se desilo.
Leđa sam mazala par puta Fluacet gelom tako da mi se i to povuklo Po laktovima imam malo a jedno vrijeme nije bilo nikako.

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 28.11.2012. at 22:10. Reason: popravak citata. Napomena: tekst se citira tako da se pritisne tipka "Quote" onog posta kojeg želite citirati.
alvida is offline  
Odgovori s citatom