Pogledaj jedan post
Old 19.11.2008., 23:54   #1232
Ono što već godinu dana čitam po ovom forumu je da ljudi koji su zadovoljni lasikom žive ne naganjajuči druge ljude da i oni to učine te ljudi koji nisu zadovoljni lasikom postaju Docenti Lasika, naravno bez diplome i iskustva.
Pišem iz vlastitog iskustva, ali sam uz to upoznala dovoljno ljudi i doktora koji su zadovoljni LASIK-om tako da ne ispadne da sam tek jedna od milijun kojima se dogodi uspiješna operacija i niti jedna komplikacija.

Na sreču, kao što i ovaj forum s vremenom potvrđuje, LASIK je sigurna operacija. I zapravo to je živa istina!

Uopće ne sumnjam da neki nisu zadovoljni LASIK-om i čudim se Tommyu što nije iskren i kao da on želi da bude 10% nezadovolnjnih LASIK-om jer nam zapravo ne pomaže svojim otkričima tuđih iskustava i to sve naširoko pa čak i prezentacijama....... A tvoja prezentacija......!!!????!!!!????.....
To sve govori da ili ne govoriš istinu ili želiš da zaista neuspijeh LASIKA koji je samo 1 % bude 10%.
Vrlo jednostavna jednađba i trebao bi otiči na instrukcije jer ti jednađbe neidu pa tako niti ovu nečeš razumjeti a postao si dio nje......

Jednađba je da jednostavno prezentiraš svoj neuspijeh kako nebi nakupio i preostalih 9% pogreškama klinike gdje si postao žrtva LASIKA.

Jeli Tommy_13 veliki ili mali broj, treba ostaviti na procijenu kandidatu za operaciju, ali trebao bi pošteno reči gdje je i kod koga si učinio operaciju i tako bi SIGURNO spasio 9% pacijenata.......................

A o konkretnim rizicima i komplikacijama si dosta napisao i pronašao i time nisi nikoga spasio od mogučih 9% pacijenata već samo ODGOVORIO od moguče operacije LASIK-om.

Osobno hvalim LASIK industriju jer i ti Tommy_13 i ja i svi mi smo znali u što se upuštaštamo, a osim toga potpisali smo se ......; sječaš se svog potpisa?
Nitko od kirurga nije vukao nas za rukav da učinimo LASIK, to je naša odluka i da ne zaboravim naš potpis svakog ponaosob......_ _ _ _ _ _ _ _

Nadalje, jeli si nekome pomogao tuđim prezentacijama i nepotpunoj informiranosti o LASIKU, a svoju istinu zaobilaziš, a zapravo bi istinom riješio jednađbu i ostalo bi na 1 % neuspjeha...........

Trebao bi malo dublje razmisliti o razlozima zašto se ljudi odlučuju na LASIK operaciju....

No da se ne hvalim, ima i puno boljih iskustava od mojega, ima puno primjera već samo tu na forumu.........

Meni je osobno žao što si žrtva neuspjelog LASIKA, zaista te mogu razumjeti da si ogorčen na LASIK industriju i kirurge. Trebao bi biti ogorčen na kirurga koji ti je to učinio, a ne na sve LASIK kirurge jer možda sigurno če ti neki drugi kirurg pomoči najviše što može.....
mikra is offline  
Odgovori s citatom