Pogledaj jedan post
Old 14.01.2011., 13:46   #6
Meni su jedni tipovi( na balkonu su bili ) kad sam bila trudna, i taman sam krenula da ću ići u grad laserom obilježavali kao na cice i guzicu. Mislili su da sam glupa i da neću primijetiti. Kad sam ja onako sva pod hormonima počela urlikati na njih, škrićati, psovati, u jednom me trenutku jedan nazvao kurvom.... samo sam se okrenula i pojurila prema njima, počela im na vrata kucati, došao mi susjed to su bili njegovi gosti,( ja sam sa mora), smirivao me, kad sam mu objasnila što su radili i kako su me nazvali, izbacio ih iz stana. Ajme ne mogu vam opisati kako sam luda bila, mislila sam da ću uzeti nešto i zatući ih, nikad se baš tako nisam ponašala prema idiotima, ili bi im verbalno odbrusila ili bi im šamar odvalila, ali ovo kako sam ja urlikala, bila sam se u stanju potući se s njima. Valjda su me hormoni obuzeli jer se nisam mogla nikako kontrolirati . Inače sam po prirodi temperamentna, ne dam se zajebavati, i mrzim, mrzim mrzimkad me netko gleda kao komad mesa i kad se tako ponaša, onda sam u stanju :2up: ,ukratko učiniti im svašta
__________________
"The strongest of all warriors are these two -Time and Patience."
shicki is offline