Pogledaj jedan post
Old 29.04.2004., 18:52   #6
Čuj, ovaj dom u Tuku je kao hotel prema drugim planinarskim domovima u Hrvatskoj ali to je ipak - planinarski dom. Znači, možete dobiti sobu u kojoj ćete biti sami ako na vrijeme rezervirate, ali u domu postoje samo dvije kupaonice sa tuševima i toplom vodom. Može se jesti, ali to je hrana tipa grah, špagete sa umakom i slično. Znači, to nije neki komfor. Spavanje košta 80 Kn, a sa planinarskom iskaznicom imaš 50% popusta.

Što se hotela Jastreb i Olimpijskog centra tiče, ne znam, nisam tamo nikada spavala. Begovo Razdolje u kojemu se nalazi hotel Jastreb je krasno mjesto, hotel je na lijepom mjestu, a čula sam da tamo postoji i neki jako zgodan privatni pansion, ali nažalost nemam nikakav broj telefona - no mislim da možeš nazvati hotel Jastreb i raspitati se.

I iz Begovog Razdolja i iz Tuka lako se autom dolazi do podnožja Bijelih i Samarskih stijena, iz Tuka se na vrh Kulu može i skroz pješačiti - mjesta za hodanje i za vožnju biciklom ima koliko hoćeš.

A inače, u Gorskom Kotaru ima i puno drugih mjesta za izlete, nije Bjelolasica jedina - možete spavati i u Ravnoj Gori, Delnicama itd. pa raditi izlete - izvor Kupe, Risnjak, Drgomalj kraj Delnica - sve su to super izleti.
verica is offline  
Odgovori s citatom