Pogledaj jedan post
Old 27.04.2007., 12:13   #6
Quote:
xanas kaže: Pogledaj post
Ovo šta ti je b- mina odgovorila, to ti je to. Ako je emntalno bolesna to se treba utvrditi odgovarajućim postupkom pred Centrom za socijalnu skrb, i onda tu bolesnu osobu, zastupa Centar u postupku razvoda braka , a može i odvjetnik, ali uz CSS. Ne znam na šta misliš kad kažeš mentalno bolesna: da li je to nešto bez papira, nešto što se tebi samo čini, ili ima medicinsku dokumentaciju i oduzetu poslovnu sposobnost? Pojasni malo.
ne, nema nikakvih papira o tome, ali nije sada cijelo vrijeme bio "mentalan", to se desilo od nesreće na radu, od onda je postao nasilan.

Quote:
isomiki kaže: Pogledaj post
Moj bivši suprug imao je problema sa psihom. Imala sam papirnati dokaz o tome, ali nisam ga vadila na sudu jer nije bilo potrebno. S time navučeš njegovu mržnju na sebe a sutkinja i soc. radnik ako je imalo pametan vidi o ćemu se radi. U slućaju da baš i nije išlo tako glatko, pokazala bi papire i išla do kraja.
Koliko sam shvatila nemate dijete ili ? A zajednička imovina? Da li je mogući sporazumni razvod?
to ne pitam za sebe, ali znam da imaju punoljetno dijete koje se već odselilo i znam da je kuća od muža, za ostalo nisam siguran. ona se želi rastaviti samo zato što više ne može trpjeti njega. da li je možda moguće da ona podigne nekakvu tužbu kojom bi se zabranjivalo, ne znam sad točan izraz, da zabrani približivanje u nekih 50 metara ili tako nešto?
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom