Pogledaj jedan post
Old 03.08.2006., 03:25   #11
Quote:
hana kaže:
super, znala sam da ces ti bit upucena
ajde daj malo detaljnije
1. kako si imala ispletene cornrows?
2. krajevi cornrowsa se ispletu u micros jel?
3. znas neki link sa puno slikica cornrowsa jer ja neznam kako bi, dal na crtu na stranu, na sredinu, na kosu crtu ili na natrag...kak si ti imala?
4. pretpostavljam da nema tih sampona i sprejeva za braids u mojoj maloj domovini pa s cim onda prat? i kad peres kako peres, jel "masiram" rukama ko kad perem normalno kosu ili ne smim tako da ne "rascufam" braids?
5. kad si ih rasplela jel bilo sve ok s kosom ili je bila ostecena?
zahvaljujem se mnogo
imala sam par stilova,pokusat cu ti naci tocno slike kaj sam imala i postati.uglavnom imala sam i corns i singles i mjesano.bas sam si razmisljala da si stavim za zagreb kad sam bila ali nekak sam se predomislila.
krajevi corna se mogu i ne moraju isplesti u micros-mislim da govoris o singles!ovisno o frizu.ja sam imala gore corn a od pola glave kao spustenu kosu u singles.i to vise volim.muski imaju samo corn's.
neznam nijedan link ovak,morala bi traziti...ako nadem posaljem ti.
da,sampona i sprejeva nema u hr za to.ovdje ima jako puno jer zivi puno crnaca a to je njihov stil
da,peres lagano...a onda opet,ja neznam dal tebi rade braids kao ovdje sa umetcima obavezno ili samo od tvoje kose???jer pravi se rade sa umetcima.oni traju i do 5 mj.kod nekih...a samo od svoje kose,ne traje ni duze od 10-15 dana.velika je razlika u cvrstini braida ako se radi sa umetcima.tako se to ovdje svuda radi i ovo na slici tvojoj je sa umetcima.naime,umetci kose se ispletu zajedno sa tvojom kosom i to je onda cvrsto,tesko da se rasplete i traje kazem ti najmanje 3 mjeseca.
kad sam rasplela,popadalo je puno kose ali nisam bila celava ni nista takvo.opcenito ispala je kosa koja bi ispala i ovako u tih tri mjeseca...nije bas bilo osteceno ali da je dobro za kosu-ne nije!unistava korjen kose.
kome stoji?pa cuj...moras biti tip za to.recimo-ako stavis na janicu,pokosicu,vannu itd... ako pak stavis na indiru,hdaghu,severinu,banficku...
ja neznam kak ti izgledas-nema to veze sa bojom koze ili kose,ali na nekome je cool na nekome ocajno.i bitno je ko ti splete i kako.meni je jednom jedna poznata od poznate napravila cudo...dosla sam doma i primila se ispletanja...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom