Pogledaj jedan post
Old 09.02.2011., 17:26   #40
Quote:
dijana128 kaže: Pogledaj post
U ponedjeljak su mu stavili flastere za atopy patch test koji je danas pokazao alergiju na jaja i psenicn brasno,sutra idemo opet skidat drugi flaster i po nalaze rist i rast.
Jel alergija na psenicno brasno isto prolazi kao i u vecini slucajeva i sve ostalo ili ostaje
a bemu miša

ja zbilja neznam dali te alergije prođu ili ostaju doživotno

moja od 3 i pol se nedavno testirala kožnim testom na inhalacione alergene radi suhog kašlja,to je sve bilo ok,tada nam je dr. rekla kaj ona ima ad?ja kažem imala je(mislila sam da to više nema jer nema ekcema,nego samo suhu kožu kao i ja i tu sam još zbunjena)leone mi je objašnjavala da ako nema ekcema da to ne znači da nema ad,a ja sam mislila da ako ekcemi nestanu i nejvaljaju se da je to rješeno

onda imam i ja ad jer i ja imam suhu kožu koja se peruta i svrbi ako se nakon pranja ne nasaftam kremicom i na nadlakticama imam onu tzv. pureću kožu onako mjestimično je bjelije u odnosu na ostatak kože i perutavo ali ne čoha

nije mi palo na pamet da ad može biti povezan i s hranom tj. je ali ne u smislu da je njoj suha koža zato kaj joj smeta neka hrana ili se varam?

kod nje je u pitanju bilo alergija na nikl(odnosno drukeriće na bodićima koji su bili direkt na koži) tako da su ekcemi bili na ramenima,kad smo to skužili i maknuli to se više ne pojavljuje

ako je na pšenično brašno jeli onda i na gluten ili to nema možda veze?

mi još moramo neke testove iz krvi napraviti za svaki slučaj,one IgEove i ino


držim fige da svi ostali nalazi vam budu ok i da uspijete nekako to sve prebroditi
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom