Pogledaj jedan post
Old 13.05.2012., 16:45   #62
Quote:
Paola0510 kaže: Pogledaj post
Kako to uspiješ?
obicno ako to zelim kad legnem spavat, pokusavam osjetit energiju neznam kak da to drukcije opisem i ako zelim razgovarat sa djedom npr mislim na njega,zovem ga. u nekim slucajevima ili pocmem sanjat i svjesna sam da sanjam i onda pomislim ok ,a sad idemo dalje pa onda sljedi prelazak u astral i tamo nadem koga trebam ( u takvom slucaju ne osjecam nikakvu iscrpljenost niti umor iduce jutro ali potrebna mi je za to velika koncentracija). ako zelim da recimo djed dode bas k meni, opet usmjeravanjem energije (to moze biti bilo kad jutro,popodne,vecer) mislim na njega i zovem ga, kad se to dogodi obicno ga vidim ili osjetim u svojoj blizni ,kad se to dogodi znam da cu ga tu noc sanjat i komunicirat sa njim ali u ovom slucaju iduce jutro cu bit iscrpljena ko da nisam nocima spavala. nekoliko puta mi se znalo dogodit da prizovem djeda i da mi da dokaz da to sto dozivljavam nije samo san. zadnji put mi se nedavno dogodilo da sanjam djeda i da mi kaze da nasa komunikacija mora preci na jedan visi nivoi, da ce sljedeca osoba sa kojom cu komunicirati nakon njega biti moj tata koji ce mi dat vise informacija koje trazim,a kao dokaz za receno rekao mi je da pitam tetu iduci dan nesto u svezi moje sestricne ,sto se ispostavilo kao tocno,
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom