Pogledaj jedan post
Old 05.09.2012., 12:59   #63
Pozdrav svima,
imam jedan problem i zelim ga podijelit sa vama i nadam se da ce mi neko mozda i moci pomoci.
Prije devet godina mi je umrla baka za koju sam bila nevjerovatno vezana,kako je mama radila ona me fakicki i odgojila.
Razbolila se na svoj rodjendan prije 11 godina i na svoj rodjendan je umrla prije 9 godina,iako je dvije godine bila u teskim
mukama (bolovala je od karcinoma dojke,koji je metastazirao) i imala sam tada 18.godina i bila sam svjesna sta se desava i znala sam da se kod takvih bolesti cudo ne dogadja,medjutim ja sam zadnja bila s njom minutu nego je umrla rekla joj da se
ne brine i da ce sve biti u redu s nama,izasla sam iz sobe i ona je nas napustila. koliko god da sam se spremala nisam bila spremna i to sve me jako pogodilo. Od tada je sanjam non stop rijetko kad su to lijepi snovi pa pricam s njom i ona mi govori kako je tamo i da joj je dobro,vecinom su to snovi kako je opet sahranjujemo,te kako smo je zivu sahranili,ili kako ona opet umire... necu ni da vam pricam kako se osjecam kad se probudim niti kako me strah ponovo zaspati. Molim vas pomozite mi,bilo kakav savjet ce mi dobro doci.
maki 123 is offline  
Odgovori s citatom