Pogledaj jedan post
Old 07.09.2012., 15:06   #64
Registrirala sam se na forum samo da mogu pisat u ovoj temi, i prije svega drago mi je da postoji i da nisam sama sa ovakvim iskustvima. Naime meni je tata umro prije pola godine i otad ga dosta cesto sanjam. Nakon sto je umro, par dana poslije sam sanjala da cijela obitelj sjedimo za kuhinjskim stolom i dode tata, i samo ga ja mogu vidjet i čut i govori mi kako je dobro i da nas sve voli. I smije se. Onda poslije tog sam sanjala da je živ,i neko vrijeme tako. Uvijek kad ga sanjam on je zapravo živ, nikad nije ni umro i sve je normalno, i onda opet sanjam da je mrtav. Ali kad sanjam da je mrtav onda ga samo ja mogu čut i vidjet i uvijek me tješi ili nešto tako, i uvijek sam sretna što ga vidim. Neki dan baš sam bila nešto tužna i plakala i zapitala sam se jel me sad tata vidi i sta bi mi reko da me vidi i tu istu noć sam ga sanjala i reko mi je da zna da sam plakala i da ne plačem da je sve u redu, i da me vidi uvijek. Ne sjećam se sad točno detalja al uvijek je nešto lijepo. Negdje sam pročitala da su snovi poruke od Boga ili od mrtvih. I ja u to zelim vjerovat. Da nisam ja to ubrijala u svojoj glavi. Vec da mozemo komunicirat putem snova zapravo. Da bar.
elizabethstonem is offline  
Odgovori s citatom