Pogledaj jedan post
Old 14.08.2017., 11:53   #1
unisten zivot, na dnu kako dalje???

S deckom sam bila 12 g u vezi sljedeće godine smo planirali brak dijete i stan. Prije 1,5g me je prevario i ja glupaca oprostila. Tada odlazi raditi u inozemstvo da nam kao priušti nesto i cijela prica pocinje.. Prije tj dana na na godišnjicu veze mi je rekao da me je prevario i da je zaljubljen u drugu te da ostaje s njom zivjeti i da me je varao s prostitutkama cijelo vrijeme. Ja sam se trudila ko Isus Krist u toj vezi a on mi je samo lagao, nasla sam cak i njegove profile na raznoraznim stranicama za upoznavanje. Prolazim tesko zivotno razdoblje zbog zdravstvenih problema ali ničega mu falilo nije. Citala sam o narcisoidnom poremećaja te smatram da ga on ima velica se on je najbolji njega svi vole ljude koristi ko objekte a cure samo za sex, hrani se s tuđim emocijama. Stalno je ocekivas da ja njega tjesim a dok je meni trebalo dobila sam ignoriranje. Sve je bila laz svaka stvar koju mi je rekao je lagao sve se odjednom srusilo ko domine i maska je pala. Tek sad vidim tko je. Kad sam god rekla da moramo pricati i popraviti te neke stvari on je uvijek samo ignorirao.. Volio je vikati i vrijeđati me. Uz to i jako puno pije sto je meni smetalo i naravno da je obećavao da ce stati ali opet sve isto. Kad sam ga pitala zasto me varao odgovor da on nezna. A prostitutkama je kaze isao jel je bio pijan i jel i svi drugi tamo idu. Pitam se kako sam mogla vjerovati a on mi je to sve radio iza leda? Sad bi on naravno kad je od te nove dobio odjeb da mu oprostim, kako dalje?? Uzasno je tesko nakon svih tih godina prihvatiti poraz, i to da taj covjek kojeg sam ja voljela nikad nije postojalo..

Zadnje uređivanje Kockic : 14.08.2017. at 12:17.
Kockic is offline  
Odgovori s citatom